استپ ایروبیک

استپ ایروبیکاستپ ایروبیک محصولی از بهین فوم محصولی بهداشتی و با کیفیت مناسب جهت انجام تمرینات ورزشی می باشد. استپ ایروبیک از جنس فوم eva بوده و درواقع فوم سه لایه ای است که در ابعاد و ضخامت مختلف و نیز رنگبندی متنوع تولید شده، در سالن های ورزشی برای ورزش هایی همچون ایروبیک به عنوان وسیله ای ورزشی جهت انجام تمرینات ورزشی به کار می رود. از این محصول ورزشی در منزل، پارک ها و هر فضای دیگری نیز می توان استفاده نمود. این استپ ها در تمامی سالن های ورزشی قابل استفاده می باشند.

این استپ ها در سه ظاهر متفاوت ساده، طرح دار نایک و طرح دار آدیداس موجود می باشند که شما می توانید با توجه به علاقه خود نوع مورد نظر خود را سفارش داده و خریداری نمایید.

در تولید این استپ های ورزشی همه اصول و استاندارد های لازم رعایت شده تا سلامتی افراد در هنگام انجام تمرینات ورزشی به خطر نیفتد. فوم های به کار رفته در تولید تخته استپ از بهترین و مرغوب ترین نوع فوم بوده تا در نهایت محصولی ایمن، بهداشتی و زیبا در خدمت مصرف کنندگان عزیز قرار بگیرد.

دلایل استفاده از استپ ایروبیک فومی

سطح کف پا به علت تاثیر مستقیمی که بر روی ستون فقرات ورزشکار می گذارد دارای حساسیت زیادی است. در صورتی که ورزش روی سطح سفت و سخت انجام گیرد به بدن ورزشکار آسیب می رساند. استفاده از فوم های نرم و لایه لایه در تولید استپ ورزشی تاثیر زیادی به بهتر انجام گیری اینگونه ورزش ها گذاشته است و روندی رو به رشد در تولید این محصول داشته است.

این استپ ها به صورت 3 لایه بوده ولی در صورت سفارش مشتری با تعداد لایه های بیشتر نیز تولید می شود.

 

ویژگی های استپ ایروبیک بهین فوم

  • رنگبندی متنوع
  • سه لایه و 3 رنگ
  • دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد
  • قابل شستشو
  • دارای خاصیت ارتجاعی

ویژگی های فنی استپ ایروبیک

ابعاد :

کوچک: 30cm×60cm

بزرگ : 40cm×70cm

مارک دار: 40cm×70cm

ضخامت: 90 mm

انواع مارک: ساده، نایک، آدیداس

رنگبندی: متنوع

 

برای اطلاع از قیمت استپ ایروبیک و یا خرید استپ ایروبیک بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868