انواع فوم

ورق فوم

ورق فوم

فوم ها در انواع مختلفی موجود می باشند که دارای کاربرد های متفاوتی بوده و برای مصارف مختلف استفاده می شوند. انواع فوم به دسته های مختلفی همچون فوم پلی یورتان، فوم پلی اتیلن، فوم پلی استایرن تقسیم می شوند.

پلي یورتان يك پليمر ترموست Thermoset ميباشد كه از تركيب متيلن دي ايزوسانات با پلي اول ها و برخي افزودني هاي شيميایی ديگر پديد مي آيد.

با انتخاب اين افزودني ها و تغيير شرايط شيميايي و فيزيكي فرايند واكنش، مي توان خواص گوناگوني را براي كاربردهای متنوعي به وجود آورد.

فوم پلی اتیلن ترکیبی است از پلی اتیلن فشرده و حباب های ریز هوا که به دلیل داشتن خاصیت تراکم سلول بهترین ایزولاسیون و عالی ترین عایق برودت، حرارت، رطوبت و صدا می باشد.

یونولیت یا پلاستوفوم ماده ای سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا است که اولین بار توسط آلمان نازی در جنگ جهانی دوم برای ساخت پل های شناور روی آب ساخته شد. فوم پلی استایرن یکی از فراورده های صنایع پتروشیمی بوده و شکل ظاهری آن از بلور های ریز تشکیل شده است که در مجاورت فشار و بخار منبسط می گردد.

یکی از انواع فوم تولید بهین فوم

فوم eva یکی از انواع فوم، فومی نرم و انعطاف پذیر، جهت تولید محصولات فومی می باشد. این فوم ها از مرغوب ترین مواد اولیه در کارخانه ای بهداشتی با رعایت نکات بهداشتی و استاندارد تولید شده اند.

رعایت استاندارد های لازم و نکات بهداشتی در تولید این فوم ها بهین فوم را موفق به اخذ گواهینامه بهداشت و  گواهینامه های استاندارد iso9001,iso14001,OHSAS18001 نموده است.

بهداشتی بودن این فوم ها آن را سازگار جهت استفاده افراد نموده به طوریکه امروزه در اکثر محیط ها محصولی تولیدی از این فوم ها به چشم میخورد.

فوم eva در رنگبندی متنوع، ابعاد گوناگون، ضخامت های مختلف و درجه سختی متفاوت تولید می شود. تفاوت درجه سختی فوم های تولیدی برای نوع مصرفی که دارند مهم است. برای برخی محصولات و نیاز ها نیاز به فومی نرم تر و برای برخی از آن ها نیاز به فوم سخت تر می باشد.

فوم های eva ماده اولیه برای تولید سایر محصولات فومی بوده که از جمله می توان به کفپوش تاتامی، فوم رول، ورق فوم، استپ ورزشی، اسباب بازی فومی و … اشاره نمود.

برای سفارش انواع فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868