تجهیزات ورزشی فومی

تجهیزات ورزشی فومیتجهیزات ورزشی فومی بهین فوم که در انواع مختلف تولید می شوند از جنس فوم eva بوده و از فوم های مرغوب و بهداشتی تولید می شوند.

تجهیزات ورزشی فومی شامل چه چیزهایی می شوند:

  • استپ ایروبیک
  • دو قلو شنا
  • تخته شنا
  • آجر یوگا
  • مت یوگا
  • کفپوش ورزشی

که در ادامه به توضیح هر کدام میپردازیم.

استپ ایروبیک:

استپ ایروبیک محصولی بهداشتی و با کیفیت مناسب جهت انجام تمرینات ورزشی می باشد. استپ ایروبیک که درواقع فوم سه لایه ای است که در ابعاد و ضخامت مختلف و نیز رنگبندی متنوع تولید شده، در سالن های ورزشی برای ورزش هایی همچون ایروبیک به عنوان وسیله ای ورزشی برای انجام تمرینات ورزشی به کار می رود. از این محصول ورزشی در منزل، پارک ها و هر فضای دیگری نیز می توان استفاده نمود.

دوقلو شنا:

دو قلو شنا محصولی آموزشی جهت یادگیری شنا به خصوص برای کودکان می باشد. این محصول از فوم مرغوب و بهداشتی تولید شده و کاملا بهداشتی و سازگار با پوست بوه و هیچ گونه حساسیتی برای شناگر ایجاد نمی کند.

دو قلو شنا براي تقويت عضلات دست وبازوها به کار مي رود. چون به اين ترتيب پاها ثابت مي مانند و حفظ تعادل بدن به عهده دست هاست.

استفاده از دوقلو باعث مي شود پايمان هنگام حركت از هم فاصله نگيرد.

تخته شنا:

تخته شنا محصولی ورزشی جهت آموزش شنا می باشد. این محصول از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر eva بوده و دارای خاصیت ارتجاعی می باشد. در کارخانه تولید فوم مواد اولیه مرغوب به فوم های با کیفیت تبدیل شده که با برش آن ها محصولات متنوعی با کاربردهای متفاوت از جمله تخته شنای فومی ساخته می شود. این فوم ها دارای گواهی بهداشت و گواهینامه های استاندارد iso 9001، iso 14001 و OHSAS 18001 می باشند.

آجر یوگا:

آجر یوگا یا مکعب یوگا ابزاری ورزشی جهت استفاده در ورزش هایی همچون ایروبیک می باشد. آجر یوگا جهت انجام صحیح حرکات ورزشی و در نتیجه عدم آسیب دیدن اعضا در هنگام ورزش می شود.

مت یوگا:

مت یوگا که به آن تشک یوگا نیز می گویند زیر اندازی سبک و بهداشتی جهت استفاده در ورزش یوگا می باشد. این محصول در طرح و رنگ متنوع تولید می شود.

کفپوش ورزشی:

کفپوش ورزشی که از دیگر تجهیزات ورزشی فومی می باشد کفپوشی انعطاف پذیر و ارتجاعی جهت پوشش کف سالن های ورزشی می باشد. کفپوش ورزشی کاملا استاندارد و ایمن بوده و سلامت ورزشکاران را در هنگام انجام تمرینات ورزشی حفظ می نماید.

برای خرید تجهیزات ورزشی فومی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868