تخته شنا

تخته شناتخته شنا محصولی ورزشی جهت آموزش شنا می باشد. این محصول از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر eva بوده و دارای خاصیت ارتجاعی می باشد. در کارخانه تولید فوم مواد اولیه مرغوب به فوم های با کیفیت تبدیل شده که با برش آن ها محصولات متنوعی با کاربردهای متفاوت از جمله تخته شنای فومی ساخته می شود. این فوم ها دارای گواهی بهداشت و گواهینامه های استاندارد iso 9001، iso 14001 و OHSAS 18001 می باشند.

 نحوه استفاده از تخته شنا:

تخته شنا دارای دو قسمت برای قرار گرفتن دست های می باشد که این امر باعث حفظ تعادل او می شود. افراد و به خصوص کودکان با استفاده از این محصول  می توانند خود را روی سطح آب نگه دارند. از این وسیله آموزش شنا مي توان براي بهتر ياد گرفتن سر خوردن استفاده كرد به صورتي كه فرد آموزش گيرنده تخته  را در دست خود گرفته و با كمك آن روي آب سر بخورد .

در هنگام یادگیری خوابیدن بر روی سطح آب نیز می توان از تخته شنا کمک گرفت به این شکل که تخته  را زیر سر قرار داده تا سر داخل آب نرود و یا اینکه آن را روی سینه با دست نگه داشت تا بدن زیر آب نرود.

بعد از اینکه به کمک این وسیله ورزشی تمرینات لازم انجام شد، می توان آن را کنار گذاشته و بدون کمک آن روی آب شناور ماند.

ضربه های پای شنای قورباغه باید توسط تخته شنا به منظور به دست آوردن تكنیك و مكانیك صحیح حركت آن انجام شود زیرا به وسیله آن، شناگر و مربی بهتر متوجه می شوند كه ضربه های وارده و یا حركت های انجام شده توسط پاها به چه میزان تاثیر داشته و چقدر باعث جلو رفتن شناگر می شود و در عین حال حالت و شرایط پاها كاملا مشخص می شود. اما باید توجه داشت كه در هنگام استفاده از تخته شنا و پا زدن با آن، دست ها كشیده شود و تخته را به جلو متمایل سازد و درعین حال شانه ها را كاملا به پائین وداخل آب فرو ببرد.

این محصول مناسب جهت آموزش شنا به کودکان و بزرگسالان می باشد.

ویژگی های تخته شنا:

  • بهداشتی و سازگار با پوست
  • رنگبندی متنوع
  • سبک و قابل حمل
  • انعطاف پذیر

برای اطلاع از قیمت و خرید تخته شنا بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868