تشک فومی

تشک فومیتشک فومی محصولی از بهین فوم از جنس فوم eva محصولی مناسب و ایمن جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. این محصول بهداشتی و با کیفیت دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد.

استفاده از تشک های فومی در سالن های ورزشی توصیه می شود تا از نظر بهداشتی و حفظ ایمنی، سلامت ورزشکاران تأمین گردد. در سالن های ورزش های رزمی که امکان برخورد و افتادن افراد بر روی زمین وجود دارد وجود تشکی ایمن، انعطاف پذیر و استاندارد کمک زیادی به کاهش صدمات به افراد می کند. هم چنین در ورزش هایی مانند ایروبیک نیاز به تشکی می باشد تا بر روی زمین قرار بگیرد و از نظر بهداشتی شرایط مناسبی برای ورزشکاران ایجاد شود.

این تشک ها دارای گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد. پس می توان به عنوان یک کفپوش ایده آل به آن اعتماد کرد.

تشک فومی نیز مانند سایر لوازم ورزشی پس از مدتی کثیف می شود و با توجه به حساسیت مکان مورد استفاده نیاز است که این کفپوش ها قابل تمیز کردن باشند و این کار به راحتی با استفاده از یک پارچه مرطوب انجام پذیر است. این تشک ها ضد آب بوده و در صورت ریخته شدن آب بر روی آن ها آسیبی نمی بینند.

همان طور که در عکس مشخص است تشک های فومی به صورت پازلی بوده که در هنگام نصب این قسمت های پازلی در هم قفل می شوند و این ویژگی نصب آن ها را آسان می سازد. همچنین برای جداسازی کفپوش می توان قطعات را به آسانی از هم جدا نمود.

ویژگی های تشک فومی بهین فوم :

  • سبک و قابل حمل
  • نرم و انعطاف پذیر
  • ارتجاعی و ضربه پذیر
  • ضد آب و قابل شستشو
  • خاصیت پازلی و نصب راحت
  • رنگبندی متنوع
  • ابعاد و ضخامت گوناگون
  • آج دار

موارد استفاده تشک فومی بهین فوم :

از تشک های فومی در سالن ورزش های رزمی همچون جودو، کاراته، تکواندو به عنوان محافظی برای ورزشکاران استفاده می شود. همچنین در سالن های ایروبیک به عنوان زیر انداز و ضربه گیر برای ورزشکاران قابل استفاده می باشد. از این تشک ها در منزل نیز برای انجام تمرینات ورزشی می توان استفاده کرد.

ویژگی های فنی تشک فومی:

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30 و 45 میلی متر

رنگبندی: متنوع

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید تشک فومی بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

021-33935246

021-33931868