تولید کننده کفپوش

بهین فوم تولید کننده کفپوش با کیفیت در ایران بوده که محصولات تولیدی خود را به سایر کشور ها نیز صادر می نماید. این کفپوش ها دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت بوده و دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند. می توانیم بهین فوم را یکی از بزرگترین تولید کننده کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی در ایران تعریف کنیم که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی و عدم نیاز به واردات نقش مهمی در صادرات کشور نیز داشته است.

تولید کننده کفپوش تاتامیتولید کننده کفپوش تاتامی

تولید کننده کفپوش تاتامی بهین فوم مواد اولیه مرغوب و بهداشتی از جنس eva را با استفاده از دستگاه های مدرن و فرمول های پیشرفته به کفپوش های مختلفی همچون کفپوش تاتامی تبدیل نموده که این کفپوش ها دارای ویژگی های منحصر به فرد و مصارف گوناگون می باشند. ویژگی این کفپوش های نرم و انعطاف پذیر باعث شده تا مناسب جهت استفاده در فضاهایی باشند که نیاز به کفپوشی ایمن دارند که از جمله آن می توان به مهد کودک، اتاق کودک و سالن های ورزشی اشاره نمود. خاصیت ارتجاعی این محصول آن را به یک ضربه گیر قوی تبدیل نموده است. از جمله ویژگی های این کفپوش می توان به سبک و قابل حمل بودن، نصب آسان، ضد آب و قابل شستشو بودن، پازلی بودن و نصب راحت، رنگبندی متنوع، دو رو آج بودن، ابعاد و ضخامت مختلف، بهداشتی و سازگار بودن با پوست، خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری و دارا بودن گواهی بهداشت و گواهی استاندارد اشاره نمود.

 

تولید کننده کفپوش لاستیکیتولید کننده کفپوش لاستیکی

تولید کننده کفپوش لاستیکی با استفاده از دانه های گرانول اقدام به تولید کفپوشی محکم، مقاوم و با کیفیت بالا نموده است. کفپوش لاستیکی در برابر باد، باران، برف و آفتاب مقاوم بوده و آسیبی نمی بیند به همین دلیل جهت استفاده در فضاهای روباز مناسب می باشد. این کفپوش ها در برابر ضربه نیز مقاوم بوده و قابلیت تحمل وزن های بالا را دارا می باشند به همین دلیل جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی مناسب بوده تا در اثر وزن سنگین وزنه ها آسیبی نبینند. این کفپوش ها همچنین مناسب جهت استفاده در پارک، پارکینگ، پیاده رو، ورودی مترو، حیاط و … می باشند.

کفپوش های لاستیکی در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید شده که هر کدام برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرند و نوع خاصی از آن با نام کفپوش لاستیکی پایه تخم مرغی مناسب جهت استفاده در پارک بوده تا آب ناشی از بارندگی و آبیاری از زیر پایه های آن عبور نماید. کفپوش لاستیکی گلدن کفپوشی درخشان در زیر نور بوده که باعث زیبایی محیط می شود.

برای ارتباط با تولید کنندگان کفپوش و یا خرید کفپوش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868