دیوار پوش فومی

دیوار پوشدیوار پوش فومی محصولی با کیفیت و دوام بالا تولید شده از فوم eva که کاملا نرم و انعطاف پذیر بوده و جهت پوشش دیوار ها می باشد. پوشش دیوار ها به وسیله این دیوار پوش های فومی دارای مزیت های زیادی می باشد که یکی از آن ها افزایش ایمنی می باشد. این دیوار پوش ها به دلیل اینکه از جنس فوم نرم و ارتجاعی بوده به عنوان ضربه گیر عمل نموده و در صورت برخورد افراد و به خصوص کودکان با دیوار آسیبی به آن ها وارد نشود. مزیت دیگر تمیز ماندن دیوار است. این دیوار پوش ها از کثیف شدن دیوار جلوگیری نموده و خود نیز به راحتی تمیز می شوند. برای دیوار های خراب و کثیف نیز که نیاز به تعمیر دارند میتوان به جای تعمیر از این کفپوش ها استفاده نمود. با توجه به ویژگی های این محصول مهم ترین کاربردهای آن در مهد کودک و اتاق کودک می باشد. زیرا کودکان که به بازی و فعالیت مشغول می شوند امکان برخوردشان با دیوار وجود دارد. همچنین در سالن های ورزشی برای پوشش دیوار ها و ستون های سالن استفاده از ضربه گیر فومی باعث به حداقل رسیدن صدمات ناشی از برخورد ورزشکاران با دیوار و ستون می شود. این دیوار پوش ها کاملا بهداشتی بوده و هیچ حساسیتی برای افراد ایجاد نمی کنند. رنگ و طرح متنوع این دیوارپوش ها باعث زیبایی محیط می شود.

انواع دیوار پوش فومی :

دیوار پوش پازلی :

این دیوارپوش به صورت قطعه ای و در ابعاد 100*100 و ضخامت 10 و 15 میلی متر موجود بوده و با استفاده از چسب مخصوص قابل چسباندن به دیوار می باشد. این دیوار پوش ها دارای رنگبندی متنوع می باشند.

از مزایای نوع پازلی این است که در صورت خراب شدن یک قطعه می توان تنها همان قطعه را تعویض نمود.

دیوار پوش رولی :

این دیوارپوش به صورت رولی بوده و در ارتفاع 1.13 متر و ضخامت 6 میلی متر و هم چنین انواع ساده و طرح دار و رنگبندی متنوع تولید می شود. برای چسباندن آن به دیوار نیز از چسب های مخصوص استفاده می شود. این دیوار پوش ها علاوه بر زیبایی که به محیط می دهند از کثیف شدن دیوار جلوگیری نموده و به عنوان محافظی برای حفظ ایمنی استفاده می شوند.

برای اطلاع از قیمت دیوارپوش فومی و یا خرید دیوار پوش فومی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868