فوم ارتوپدی

فوم ارتوپدیفوم ارتوپدی محصولی از بهین فوم جهت استفاده در مصارف پزشکی می باشد. این فوم با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی و با تکیه بر علم پزشکی روز دنیا تولید شده و دارای کاربرد های متفاوتی در شاخه پزشکی می باشد. این محصول از فوم eva تولید شده و فومی کاملا بهداشتی بوده و دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشد.

موارد استفاده فوم ارتوپدی

فوم ارتوپدی در تولید انواع فوم های پزشکی و ارتوپدی از جمله فوم های آتل بندی، گردنبند طبی، کمر بند طبی، آتل زانو، کفش ها و صندل های طبی، مچ بند طبی و … را نام برد.

فوم های ارتوپدی ضد آب و قابل شستشو بوده و به همین دلیل در صورت کثیف شدن به راحتی می توان آن ها را تمیز نمود. این فوم ها ضد حساسیت بوده و در اثر تماس با پوست فرد آسیبی به آن ها وارد نمی کند.

فوم ارتوپدی یا آتل بندی با ثابت نگه داشتن عضو آسیب دیده باعث بهبود قسمت مورد نظر می شود. آتِل‌بندی نوعی روش موقت در مواقع اورژانس جهت ثابت نمودن عضو صدمه دیده‌است. با توجه به اینکه در مواردی مانند شکستگی استخوان، دررفتگی یا ضرب دیدگی، حرکت عضو آسیب دیده موجب افزایش احتمالی آسیب‌ها می‌گردد بی‌حرکت نمودن آن ضروری است.

تولید کنندگان محصولات پزشکی و ارتوپدی می توانند از این نوع فوم برای تولید انواع محصولات پزشکی استفاده نمایند تا محصولی با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

برای اطلاع از جزئیات و نحوه سفارش فوم ارتوپدی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868