فوم بسته بندی

فوم بسته بندیفوم بسته بندی محصولی از بهین فوم مناسب جهت بسته بندی اشیا به منظور محافظت آن ها در برابر آسیب می باشد. فوم بسته بندی تولید شده در کارخانه تولید فوم با استفاده از مرغوب ترین نوع فوم ها بوده و دارای خاصیت ضربه گیری می باشد. به این فوم، فوم ضربه گیر نیز می گویند.

نحوه استفاده از فوم بسته بندی:

نحوه استفاده به این صورت است که با توجه به ابعاد و ویژگی های کالایی که نیاز به بسته بندی دارد فوم را برش داده و به صورت قالبی برای محصول مورد نظر در آورده تا محصول در آن قرار گیرد و در برابر ضربه محافظت شود. فوم ها از جنس eva و سبک بوده تا وزن ناشی از فوم به محصول مورد نظر آسیبی وارد نکند. این فوم ها دارای رنگبندی متنوعی می باشند.

همچنین این فوم ها کاملا ضد آب و قابل شستشو می باشند.

مشتریان گرامی میتوانند با توجه به محصول مورد نظر خود ابعاد و اندازه دقیقی از آن را در اختیار کارشناسان ما قرار داده تا کارشناسان ما پس از بررسی های لازم فوم بسته بندی مناسب برای آن کالا را تولید نمایند.

همچنین در صورت نیاز و تمایل شما کارشناسان ما به شما مشاوره خواهند داد تا از چه نوع فومی برای محصول مورد نظر شما استفاده نمایند.

به این ترتیب شما می توانید با خیالی آسوده محصولات ارزشمند خود را بسته بندی نموده، آن را ارسال نمایید، نگهداری نمایید، بفروشید و یا حتی هدیه بدهید.

فوم های به کار رفته از بهترین و مرغوب ترین نوع فوم بوده که دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت می باشند.

موارد استفاده فوم بسته بندی:

  • بسته بندی ظروف
  • بسته بندی شیشه
  • بسته بندی اشیای قیمتی
  • بسته بندی لوازم یدکی
  • بسته بندی لوازم خانگی
  • بسته بندی لوازم تزئینی

برای اطلاع از قیمت و نحوه چگونگی سفارش این محصول بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868