فوم تبلیغاتی

فوم تبلیغاتیفوم تبلیغاتی در انواع مختلف محصولی از بهین فوم بوده که جهت استفاده در موارد تبلیغاتی می باشد. این فوم های از جنس eva ، کاملا بهداشتی و سازگار با پوست بوده و دارای گواهی بهداشت می باشند. این فوم ها در رنگبندی متنوع تولید شده و قابلیت برش به ابعاد و اشکال مختلف را دارا می باشند. فوم های تبلیغاتی قابلیت چاپ بر روی خود را دارند.

 

چند نمونه از کاربرد های فوم تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی فومی

از نمونه فوم تبلیغاتی می توان به کلاه تبلیغاتی اشاره نمود. کلاه تبلیغاتی فومی با بهترین کیفیت مناسب جهت درج انواع تبلیغات و لوگو بر روی آن می باشد. این کلاه ها مناسب برای گروه های سنی مختلف می باشند. می توان برای درج انواع طرح، تبلیغات و لوگو بر روی این کلاه های فومی از آن ها استفاده نمود. این کلاه ها در جشن ها، راه پیمایی ها، تفکیک گروه های مختلف در گرد همایی ها و … کاربرد دارند. به دلیل لبه دار بودن این کلاه ها، مناسب جهت پیاده روی می باشند.

پد موس تبلیغاتی:

پد موس تبلیغاتی نیز از انواع محصولات تبلیغاتی این شرکت بوده که قابلیت چاپ تبلیغات و برش در اشکال مختلف بر روی آن وجود دارد. این محصول به دلیل کاربرد گسترده اش در هر منزل و یا محیط کاری میتواند تبلیغات مناسبی برای کسب و کار باشد.

زیر لیوانی تبلیغاتی:

زیر لیوانی تبلیغاتی که از جنس فومی بوده بهترین محصول برای درج تبلیغات و لوگو می باشد. این زیر لیوانی ها در تیراژ بالا با توجه به سفارش مشتری در طرح و رنگ دلخواه تولید می گردند.

فوم های تبلیغاتی بهین فوم با بهترین کیفیت و ماندگاری بالا در خدمت مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و  سفارش انواع فوم تبلیغاتی بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868