فوم رول سایلنت

فوم رول سایلنتفوم رول محصولی کاربردی از بهین فوم جهت استفاده در موارد صنعتی بوده که به صورت رول های بزرگ از جنس فوم eva در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود. این فومرول ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی و با توجه به نیاز روز جامعه در تولیدات صنعتی با استفاده از فرمول های حساب شده به گونه ای طراحی می گردند تا محصولی با بالاترین کیفیت و دوام در خدمت صنعت کاران عزیز قرار گیرد. فوم رول ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به فوم رول سایلنت اشاره نمود.

فوم رول سایلنت ( فوم رول پارکت ) چیست؟

نوع خاصی از فوم رول ها فوم رول سایلنت نامیده می شوند. این محصول جهت استفاده در زیر پارکت بوده تا هم باعث دوام و ماندگاری بیشتر پارکت گردد و هم از صدای ناشی از آن جلوگیری نماید. همچنین فوم سایلنت به عنوان عایق برای جلوگیری از خروج گرما ازمنزل و یا ورود سرما به داخل منزل نیز عمل می نماید. پس این فومرول ها نقش بزرگی در جلوگیری از اتلاف انرژی دارند. به دلیل استفاده از این فوم ها در زیر پارکت به آن ها فوم رول پارکت یا فوم پارکت نیز می گویند. فوم رول سایلنت از مرغوب ترین نوع فوم تولید می شود تا بتواند وظیفه خود که صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش طول عمر پرکت می باشد را به درستی ایفا نماید.

علاوه بر این کاربرد خاص، فوم رول ها در موارد صنعتی دیگری همچون صنعت خودرو سازی، کشتی سازی، عایق کاری و ساختمان سازی، صنایع کیف و کفش، صنایع نظامی و بسیاری صنایع دیگر کاربرد دارند.

فوم رول پارکت دارای ضخامت 1.8 و 2 میلی متر و ابعاد 50 و 100 متر و عرض 1.5 متر می باشد.

ویژگی های فوم رول سایلنت :

  • ضخامت مختلف
  • ضخامت یکسان در کل سطح فوم رول
  • بدون خراشندگی و مواد زائد در سطح
  • استحکام بالا در عین انعطاف پذیر بودن
  • دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت
  • عایق حرارات و رطوبت

ویژگی های فنی فوم رول سایلنت :

طول: 50 و 100 متر

عرض: 1.5 متر

ضخامت: 1.8 و 2 میلی متر

رنگبندی: سفید و مشکی

 

برای اطلاع از قیمت و یا خرید فوم رول سایلنت ( فوم رول پارکت ) بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868