فوم رول پارکت

فوم رول پارکت

فوم رول محصولی کاربردی از بهین فوم جهت استفاده در موارد صنعتی بوده که به صورت رول های بزرگ از جنس فوم eva در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود. این فومرول ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی و با توجه به نیاز روز جامعه در تولیدات صنعتی با استفاده از فرمول های حساب شده به گونه ای طراحی می گردند تا محصولی با بالاترین کیفیت و دوام در خدمت صنعت کاران عزیز قرار گیرد. فوم رول ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به فوم رول پارکت اشاره نمود.

فوم رول پارکت چیست؟

نوع خاصی از فوم رول ها فوم رول پارکت نامیده می شوند که جهت استفاده در زیر پارکت بوده تا هم باعث دوام و ماندگاری بیشتر پارکت گردد و هم از صدای ناشی از آن جلوگیری نماید. همچنین فوم پارکت به عنوان عایق برای جلوگیری از خروج گرما ازمنزل و یا ورود سرما به داخل منزل نیز عمل می نماید. به دلیل استفاده از این فوم ها در زیر پارکت به آن ها فوم رول پارکت یا فوم پارکت می گویند. و به دلیل اینکه از صدا جلوگیری می نمایند به آن فوم رول سایلنت نیز می گویند.

علاوه بر این کاربرد خاص، فوم رول ها در موارد صنعتی دیگری همچون صنعت خودرو سازی، کشتی سازی، عایق کاری و ساختمان سازی، صنایع کیف و کفش، صنایع نظامی و بسیاری صنایع دیگر کاربرد دارند.

فوم رول های بهین فوم دارای گواهی استاندارد می باشند.

فوم رول پارکت دارای ضخامت 1.8 و 2 میلی متر و ابعاد 50 و 100 متر و عرض 1.5 متر می باشد.

ویژگی های فوم رول پارکت :

  • ضخامت مختلف
  • ضخامت یکسان در کل سطح فوم رول
  • بدون خراشندگی و مواد زائد در سطح
  • استحکام بالا در عین انعطاف پذیر بودن
  • دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت
  • عایق حرارات و رطوبت

ویژگی های فنی فوم رول پارکت :

طول: 50 و 100 متر

عرض: 1.5 متر

ضخامت: 1.8 و 2 میلی متر

رنگبندی: سفید و مشکی

 

برای اطلاع از قیمت فوم رول پارکت و یا خرید فوم رول پارکت بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868