فوم ضربه گیر

فوم ضربه گیرفوم ضربه گیر محصولی از بهین فوم جهت ضربه گیری قسمت های مختلف می باشد. این محصول از جنس فوم eva بوده، محصولی با کیفیت بوده و در طرح های متنوع تولید می شود. فوم ضربه گیر را می توان در انواع مختلفی نام برد. به عنوان مثال می توان کفپوش مهد کودک و یا دیوار پوش فومی را فوم ضربه گیر خواند زیرا این فوم ها به دلیل خاصیت ارتجاعی مانع از آسیب دیدن کودکان می شوند و به عنوان ضربه گیر عمل می نمایند.

فوم های تولیدی در کارخانه ای مجهز به دستگاه های مدرن، توسط نیروهای کاری متخصص و با توجه به علم روز دنیا تولید شده تا حالت ضربه پذیری داشته باشند. در تولید این فوم ها مرغوب ترین مواد اولیه به کار رفته و تمامی استاندارد های لازم و نکات بهداشتی در تولید آن ها رعایت شده است. بهین فوم موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001,ISO14001,OHSAS 18001 و نیز گواهی بهداشت شده است.

فوم ضربه گیر که در شکل های مختلفی همچون قلب، گل  و … و در رنگ های متنوع تولید می شود برای استفاده پشت در به منظور جلوگیری از آسیب رساندن ضربه در به دیوار، برای استفاده در زیر پایه های مبل جهت جلوگیری از آسیب دیدن فرش و موارد دیگر می باشند.

ویژگی های فوم ضربه گیر :

  • تواید شده از فوم مرغوب
  • دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد
  • رنگ و طرح متنوع
  • دارای خاصیت ارتجاعی و ضربه پذیری
  • قابل چسبیدن به در، دیوار و …

برای اطلاع از قیمت  و سفارش فوم ضربه گیر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868