فوم ورزشی

فوم ورزشیفوم ورزشی محصولی از بهین فوم جهت استفاده در امور ورزشی بوده و دارای کاربرد های گوناگونی می باشد. این فوم ها از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده و در تولید آن ها تمام نکات بهداشتی و استاندارد های لازم رعایت شده است. به همین دلیل فوم های ورزشی بهین فوم دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت می باشند.

نکته مهم در مورد این فوم های ورزشی ایمن بودن آن هاست. فوم ها باید دارای درجه مناسبی از انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی باشند تا ایمنی ورزشکاران در هنگام انجام تمرینات ورزشی حفظ شود. این فوم ها با رعایت اصول ایمنی و استاندارد های لازم تولید شده تا برای ورزشکاران مناسب بوده و آسیبی به آن ها وارد نشو.

فوم ورزشی در رنگبندی متنوع، انواع مختلف و کاربردهای متفاوت موجود می باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می نماییم.

چند نمونه فوم ورزشی تولید شده در بهین فوم :

  • استپ ایروبیک

استپ ایروبیک محصولی بهداشتی و با کیفیت مناسب جهت انجام تمرینات ورزشی می باشد. استپ ایروبیک که درواقع فوم سه لایه ای است که در ابعاد و ضخامت مختلف و نیز رنگبندی متنوع تولید شده، در سالن های ورزشی برای ورزش هایی همچون ایروبیک به عنوان وسیله ای ورزشی برای انجام تمرینات ورزشی به کار می رود. از این محصول ورزشی در منزل، پارک ها و هر فضای دیگری نیز می توان استفاده نمود.

  • تخته شنا

تخته شنا محصولی ورزشی جهت آموزش شنا می باشد. این محصول از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر eva بوده و دارای خاصیت ارتجاعی می باشد. این محصول مناسب جهت آموزش شنا به کودکان و بزرگسالان می باشد. فوم به کار رفته در این محصول بهداشتی و سازگار با پوست می باشد.

  • دو قلو شنا

دو قلو شنا محصولی آموزشی جهت یادگیری شنا به خصوص برای کودکان می باشد. این محصول از فوم مرغوب و بهداشتی تولید شده و کاملا بهداشتی و سازگار با پوست بوه و هیچ گونه حساسیتی برای شناگر ایجاد نمی کند.

دو قلو شنا براي تقويت عضلات دست وبازوها به کار مي رود. چون به اين ترتيب پاها ثابت مي مانند و حفظ تعادل بدن به عهده دست هاست.

  • آجر یوگا

آجر یوگا نیز محصولی ورزشی از جنس فوم جهت استفاده در ورزش یوگا می باشد.

محصولات دیگری همچون مت یوگا، تشک ورزشی و … محصولات تولیدی از فوم ورزشی می باشند. این محصولات در سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، استخر های شنا، پارک، منزل، مدرسه و … قابل استفاده می باشند.

 

برای اطلاع از قیمت انواع فوم ورزشی و یا خرید فوم ورزشی  با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868