فوم کاردستی

فوم کاردستیفوم کاردستی محصولی از بهین فوم تولید شده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی بوده که برای ساخت انواع کاردستی مناسب می باشد. این فوم ها دارای تنوع رنگی بالایی بوده و حالت پذیر می باشند. فوم ها کاملا بهداشتی و سازگار با پوست بوده و هیچ گونه حساسیتی برای پوست ایجاد نمی کنند. با استفاده از این فوم ها می توان انواع گل های بلندر و کاردستی های مختلف را ایجاد نمود.

ویژگی های فوم کاردستی بهین فوم :

  • رنگبندی متنوع
  • قابل شستشو
  • سازگار با پوست
  • دارای گواهی بهداشت
  • حالت پذیری بالا
  • سبک و قابل حمل

طریقه استفاده از فوم کاردستی بهین فوم :

نحوه استفاده از این فوم ها به این صورت است که با استفاده از الگوی کاردستی مورد نظر فوم را برش داده و در صورت لزوم با حرارت اتو به آن فرم میدهیم. با استفاده از چسب قسمت های لازم را به هم چسبانده و شکل مورد نظر را ایجاد می نماییم.

یکی از آسان ترین کاردستی هایی که می توان با استفاده از فوم کاردستی خلق نمود، ماسک حیوانات است که با کشیدن صورت حیوان مورد نظر بر روی فوم و برش آن و نیز ایجاد دو سوراخ در دو طرف ماسک و وصل نمودن آن ها به وسیله کش ایجاد می شود که با این کار میتوان اسامی حیوانات را نیز به کودکان آموخت.

همچنین می توان حروف و اعداد را نیز بر روی این فوم ها برید و به کودکان آموزش داد.

فوم های کاردستی محصولی مناسب برای پرورش خلاقیت کودکان می باشند. کودکان ساخت کاردستی و کارهایی که خود خالق آن باشند را دوست دارند و می توانند با نقاشی بر روی این فوم ها و بریدن آن ها به اشکال مختلف خلاقیت خود را پرورش دهند.

همچنین این فوم ها برای ساخت انواع گل های بلندر با استفاده از الگوهای گلسازی مناسب می باشند.

کیفیت فوم های تولیدی به اندازه ای بالاست که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی به اقصی نقاط جهان نیز صادر می شوند.

برای اطلاع از قیمت و سفارش فوم کاردستی بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868