فوم کیف و کفش

فوم کیف سازیفوم کیف و کفش محصولی با کیفیت از بهین فوم برای تولید انواع کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد. این فوم ها به صورت رول های بزرگ فومی یا ورق های فومی بوده و در کارخانه مجهز به دستگاه های پیشرفته تولید می شوند. فوم کیف و کفش با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و با کیفیتی بالا در خدمت تولید کنندگان کیف و کفش قرار می گیرد.

فوم های مورد استفاده از جنس فوم EVA بوده که دارای گواهی ایزو 9001، 14001 و 18001 می باشند. این فوم ها در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف برای تولید انواع مختلفی از کیف موجود می باشند.

فوم ها باید در برابر انعطاف، کشش، ضربه و … مقاوم باشند و آسیبی نبینند.

یکی از ویژگی های مهم این فوم ها مقاومت بالا در برابر کشش سطحی می باشد.

از دیگر عوامل مهم بهداشتی بودن آنهاست که این فوم ها از مواد اولیه بهداشتی تولید شده و نکات بهداشتی و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده است به همین دلیل دارای گواهی بهداشت می باشند.

فوم کیف و کفش در کارخانه ها و کارگا های کیف و کفش سازی برای تولید انواع کیف دوشی، کوله پشتی، کیف دستی و … و در مورد کفش نیز برای زیره یا کفی کفش مورد استفاده قرار می گیرند.

درجه سختی این فوم ها باید مناسب جهت زیره کفش باشد تا نشکند که بهین فوم با در نظر گرفتن این موضوع مناسب ترین فوم جهت استفاده در زیره کفش را تولید نموده است.

این فوم ها دارای رنگبندی متنوع می باشند.

ویژگی های فوم کیف و کفش بهین فوم :

  • رنگبندی متنوع
  • قابل شستشو
  • مقاوم و بادوام
  • سازگار با پوست
  • دارای گواهی بهداشت

 

برای اطلاع از قیمت و یا خرید فوم کیف و کفش بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *