فوم گلسازی

فوم گلسازیفوم گلسازی محصولی از بهین فوم، فوم هایی به صورت ورقه ای می باشد که در رنگبندی متنوع موجود بوده و برای ساخت انواع گل بلندر در منزل و آموزشگاه های هنر مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های فوم گلسازی:

فوم های گلسازی در 22 رنگ متنوع در ابعاد 30*35 و 60*70 سانتی متر موجود بوده که برای ساخت انواع گل های بلندر مورد استفاده قرار میگیرند.

این فوم ها دارای حالت پذیری بالایی بوده و و به وسیله حرارت به راحتی حالت می پذیرند که این ویژگی باعث می شود بتوان هر نوع گل را با استفاده از آن ها ایجاد نمود.

بهداشتی بودن فوم گلسازی باعث می شود تا در هنگام تماس با دست حساسیتی برای پوست دست ایجاد نشود. این فوم ها از مواد اولیه بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشند.

فوم بلندر گلسازی قابل شستشو بوده و در صورت کثیف شدن میتوان آن ها را به راحتی تمیز نمود.

سبک بودن فوم های گلسازی باعث حمل راحت آن ها می شود.

فوم گلسازی به صورت بسته بندی جعبه ای نیز موجود بوده که بسته بندی کوچک 50 عددی و بسته بندی بزرگ 200 عددی می باشد.

 

موارد استفاده فوم گلسازی:

فوم های گلسازی به طورر عمده در ساخت گل های فومی در خانه و هنرکده های آموزشی و حتی به عنوان کار در منزل مورد استفاده قرار می گیرند.

در ساخت کاردستی های فومی در خانه، مهد کودک ها و مدارس کودکان می توانند به تنهایی و یا با کمک والدین این فوم ها را برش داده و کاردستی های مختلفی از قبیل ماسک های فومی، ماکت ها، جامدادی و بسیاری کاردستی های فومی دیگر را بسازند. حتی برای آموزش برخی موضوعات به کودکان مانند آموزش اسامی حیوانات، حروف فارسی، حروف انگلیسی و … می توان از این فوم ها استفاده نمود.

 

ویژگی های فنی فوم بلندر گل سازی:

ابعاد:

کوچک: 35cm × 30cm

بزرگ: بزرگ: 70cm × 60cm

ضخامت: 0.8mm

 

برای اطلاع از قیمت فوم گلسازی و یا خرید فوم گلسازی بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868