دیوار پوش

دیوار پوشدیوار پوش محصولی از بهین فوم تولید شده از فوم eva، محصولی نرم و انعطاف پذیر جهت پوشش دیوار ها بوده که به عنوان ضربه گیر برای دیوار ها عمل نموده و دارای خاصیت ارتجاعی می باشد.

این خاصیت باعث می شود بر اثر برخورد احتمالی افراد و کودکان با دیوار، این دیوارپوش به عنوان ضربه گیر عمل نموده، از شدت ضربه بکاهد و ایمنی آن ها را حفظ می نماید. در مهد های کودک و اتاق کودک که کودکان به بازی مشغولند و امکان برخورد با دیوار وجود دارد وجود دیوارپوشی ایمن از نکات مهمی است که باید رعایت شود. همچنین در سالن های ورزشی برای پوشش دیوار ها و ستون های سالن استفاده از ضربه گیر فومی باعث به حداقل رسیدن صدمات ناشی از برخورد ورزشکاران با دیوار و ستون می شود. رنگبندی متنوع این دیوارپوش ها باعث زیبایی محیط شده و گزینه مناسبی برای دیوار هایی که خراب یا کثیف شده اند می باشد تا بدون درد سر و نیاز به کندن دیوار ها و یا نقاشی نمودن آن، دیواری تمیز، زیبا و ایمن داشته باشیم.

دیوار پوش ها در دو نوع رولی و پازلی موجود می باشند. این دیوار پوش ها کاملا استاندارد و بهداشتی می باشند. به همین دلیل دارای گواهینامه های استاندارد و گواهی بهداشت می باشند. بهداشتی بودن این دیوار پوش ها بسیار مهم است تا حساسیتی برای افراد و به خصوص کودکان ایجاد نشود.

دیوار پوش پازلی:

این دیوارپوش به صورت قطعه ای و در ابعاد 100*100 و ضخامت 10 و 15 میلی متر موجود بوده و با استفاده از چسب مخصوص قابل چسباندن به دیوار می باشد. این دیوار پوش ها دارای رنگبندی متنوع می باشند.

از مزایای نوع پازلی این است که در صورت خراب شدن یک قطعه می توان تنها همان قطعه را تعویض نمود.

دیوار پوش رولی:

این دیوارپوش به صورت رولی بوده و در ارتفاع 1.13 متر و ضخامت 6 میلی متر و هم چنین انواع ساده و طرح دار و رنگبندی متنوع تولید می شود. برای چسباندن آن به دیوار نیز از چسب های مخصوص استفاده می شود.

شستشوی دیوارپوش ها:

دیوارپوشها به دلیل ضد آب بودن به راحتی و به وسیله یک پارچه مرطوب قابل تمیز کردن می باشند.

برای اطلاع از قیمت دیوار پوش و خرید دیوار پوش فومی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *