فوم رول

فوم رولفوم رول یکی از محصولات مهم و پر کاربرد بهین فوم بوده که با استفاده از فوم های مرغوب و بهداشتی تولید شده و در موارد صنعتی بسیاری کاربرد دارد. فوم مورد استفاده در تولید این فوم های رولی، فوم eva می باشد. بهین فوم با در نظر گرفتن نیاز صنعت کاران عزیز، با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با توجه به تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید این محصول با کیفیت بالا نموده است. در تولید این فوم رول ها نکات بهداشتی و استاندارد های لازم رعایت شده  و این محصول دارای گواهینامه های بهداشت و استاندارد می باشد.

فومرول ها در ابعاد و ضخامت مختلف تولید شده و مقاومت بالای آن ها در برابر کشش سطحی از فاکتورهای مهم آن می باشد که نقش مهمی در پاره نشدن و افزایش عمر آن دارد.

کیفیت فوم رول یکی از فاکتور های مهم آن است زیرا در صورت استفاده از این محصول با کیفیت پایین امکان پارگی وجود دارد و این کیفیت بالا تضمینی برای افزایش عمر آن است.

موارد استفاده فوم رول :

  • استفاده در تولید کیف، کفش، چمدان
  • استفاده در صنعت خودرو سازی
  • صنعت کشتی سازی
  • صنایع ساختمان سازی و عایق کاری
  • استفاده در زیر پارکت
  • استفاده در صنایع نظامی

 

فوم رول سایلنت ( پارکت ) چیست؟

نوع خاصی از فوم رولی، که به آن فوم سایلنت می گویند مخصوص زیر سازی پارکت می باشد. به این صورت که قبل از نصب پارکت این فوم را نصب می کنند و سپس پارکت بر روی آن قرار می گیرد. به دلیل  این که این محصول در زیر پارکت استفاده می شود به آن فوم پارکت هم می گویند. این عمل باعث افزایش طول عمر پارکت شده و نیز مانع از پوسیدگی و به صدا در آمدن آن می شود. همچنین به عنوان عایق عمل نموده و از هدر رفت انرژی جلوگیری می نماید.  ضخامت فوم پارکت باید 1.8 یا 2 میلی متر باشد.

ویژگی های فوم رول:

سطحی صاف و بدون خراشندگی

ضخامت مختلف و دقیق

ضخامت یکسان در کل سطح محصول

مقاومت و استحکام بالا

امکان تولید رنگبندی متنوع در صورت سفارش در تیراژ بالا

 

ویژگی های فنی فومرول :

طول: 50 و 100 متر

عرض: 1.5 متر

ضخامت: 1 تا 10 میلی متر

رنگبندی: سفید و مشکی

 

برای طلاع از قیمت فوم رول و یا خرید فوم رول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *