کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامی از محصولات پرفروش و پرکاربرد بهین فوم بوده که با تکنولوژی پیشرفته برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش ها امروزه در زندگی روزمره ما کاربرد زیادی دارند و در هر فضایی که می نگریم کفپوشی خاص جهت پوشش زمین مورد استفاده قرار می گیرد که بسیاری از آ نها کفپوش فومی می باشند. این کفپوش ها بسته به مکانی که مورد استفاده قرار می گیرند دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. بعضی مکان ها به کفپوشی نرم تر و بعضی به کفپوشی سخت تر نیاز دارند.

کفپوش تاتامی از جنس فوم eva بوده و برای فضاهای سربسته ای که نیاز به کفپوشی نرم، انعطاف پذیر و ایمن دارند همچون مهدهای کودک، اتاق کودک و سالن ورزش های رزمی مورد استفاده قرار می گیرند.

در تولید کفپوش تاتامی نکات بهداشتی و استاندارد های لازم رعایت شده و این کفپوش دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشد.

چرا استفاده از کفپوش تاتامی در مهد کودک مهم است؟

در محیط هایی مثل مهد کودک که کودکان در آن زمان خود را می گذرانند موضوع بهداشتی بودن کفپوش از اهمیت بالایی برخوردار است تا سلامت کودکان در محیط مهد کودک حفظ گردد. زیرا پوست کودکان با این کفپوش در تماس مستقیم است و عدم بهداشتی بودن آن ممکن است مشکلات پوستی برای آن ها به وجود بیاورد. کفپوش تاتامی بهین فوم از فوم مرغوب و بهداشتی تولید شده، استاندارد و ایمن بوده و بدون سطوح خراشنده می باشد به همین دلیل کاملا برای استفاده در مهد های کودک و اتاق کودک مناسب می باشد. این کفپوش ها هیچ حساسیتی برای کودکان ایجاد نمی کند.

ایمنی بالای این کفپوش ها به دلیل وجود خاصیت ارتجاعی فوم آن هاست که این خاصیت از شدت ضربه کاسته و به عنوان ضربه گیر عمل می نماید.

اما همه موضوع این نیست!

کفپوش تاتامی نیز مانند سایر کفپوش ها پس از مدتی کثیف می شود و با توجه به حساسیت مکان مورد استفاده نیاز است که این کفپوش ها قابل تمیز کردن باشند و این کار به راحتی انجام شود. خبر خوب این است که این کفپوش های فومی کاملا ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند. برای تمیز کردن این کفپوش ها یک پارچه مرطوب کافی بوده و نیاز به مواد شوینده خاصی نمی باشد. به دلیل ضد آب بودن این کفپوش در صورت ریختن آب بر روی آن نیز به دلیل اینکه آب به داخل نفوذ نمیکند به راحتی می توان آب را از روی سطح کفپوش جمع نمود که این امر از پوسیدگی کفپوش نیز جلوگیری می نماید.

بهترین بخش انتخاب کفپوش تاتامی

شاید مشکلات خرید و نصب کفپوش جدید از عواملی باشد که ما را از انجام این کار منصرف کند. اما کف پوش تاتامی به راحتی قابل حمل و نصب می باشد. زیرا این کفپوش ها سبک بوده و به راحتی قابل حمل می باشند و در مورد نصب کفپوش تاتامی نیز به دلیل پازلی بودنشان با در کنار هم قرار گرفتن در هم قفل می شوند و دارای نصب آسانی می باشند. برای جدا کردن قظعات نیز به راحتی می توان قسمت های پازلی را از هم جدا نمود.

استفاده از این کفپوش در سالن ورزش های رزمی و سالن های ایروبیک نیز به دلایل گفته شده بسیار مناسب می باشد زیرا در سالن های ورزشی که تحرک و فعالیت بالا می باشد و امکان برخورد با زمین وجود دارد نیاز به کفپوشی می باشد تا به عنوان ضربه گیر عمل نماید و این کفپوش به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری ضربه گیری مناسب برای این محیط به حساب می باشد تا صدمات ناشی از برخورد ورزشکاران با زمین را به حداقل برساند.

از کفپوش های تاتامی با ضخامت های 10 و 15 میلی متر می توان به عنوان دیوار پوش نیز استفاده نمود تا به عنوان ضربه گیر برای دیوار، در محیط مهد کودک و یا سالن ورزشی استفاده نمود زیرا در این محیط ها که به دلیل بازی کودکان و تمرینات ورزشی ورزشکاران امکان برخورد با دیوار و آسیب دیدنشان وجود دارد وجود و همان طور که گفته شد این کفپوش ها به دلیل خاصیت ارتجاعی به صورت ضربه گیر عمل نموده و مانع از آسیب دیدن فرد و یا کودک در اثر برخورد با دیوار می شوند.

کفپوش تاتامی طرح دار نوع جدیدی از این کفپوش با حفظ ویژگی های قبل و با ظاهری زیبا تر می باشد. روی این کفپوش ها طرح هایی همچون طرح حیوانات، قلب و گل وجود دارد که برای مهد کودک و اتاق کودک بسیار مناسب می باشد. با استفاده از طرح های حیوانات روی این کفپوش ها می توان اسامی حیوانات را به کودکان آموخت. آموزش از این طریق برای کودکان جذاب خواهد بود و آموزش را برای آن ها آسان می نماید.

 آج های روی کفپوش ها به چه صورت هستند؟

روی سطح تمام کفپوش های تاتامی دارای آج هایی می باشد که به منظور جلوگیری از سر خوردن کفپوش می باشد. کفپوش ها دارای آج های متفاوت المپیک، لوزی، سوزنی و حصیری می باشند. ضخامت های مختلف دارای آج های متفاوتی هستند.

موارد استفاده کفپوش تاتامی بهین فوم

 • مهد کودک و اتاق کودک
 • نمازخانه ها
 • پارک های بازی
 • سالن ورزشی
 • اتاق بازی کودکان
 • استفاده به عنوان دیوارپوش

ویژگی های کفپوش تاتامی بهین فوم

 • سبک، انعطاف پذیر و قابل حمل
 • ضد آب و قابل شستشو
 • خاصیت پازلی و نصب راحت
 • رنگبندی متنوع
 • ابعاد و ضخامت گوناگون
 • دو رو آج و قابلیت استفاده از دو طرف کفپوش
 • دارای آج های متنوع
 • موجود در دو نوع ساده و طرح دار

 

ویژگی های فنی کفپوش تاتامی

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30 و 45 میلی متر

رنگبندی: متنوع

 

برای خرید کفپوش تاتامی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *