کفپوش ورزشی

کفپوش ورزشی از جمله کفپوش هایی است که پیشنهاد می شود حتما در محیط سالن های ورزشی استفاده شود تا خطرات احتمالی را به حداقل رسانده و افراد با امنیت بیشتری در این محیط ها به فعالیت های ورزشی بپردازند. کفپوش ورزشی با توجه به نوع سالن مورد استفاده در دو نوع متفاوت کفپوش لاستیکی و کفپوش تاتامی موجود بوده که کفپوش تاتامی جهت استفاده در سالن ورزش های رزمی و سالن ایروبیک و کفپوش لاستیکی جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی مناسب می باشد. کفپوش های ورزشی بهین فوم دارای گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند.

کفپوش ورزشیکفپوش سالن ورزشی تاتامی:

کفپوش ورزشی تاتامی از جنس فوم eva بوده و کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشد. اطراف این کفپوش ها به صورت پازلی بوده که در هنگام نصب در سالن ورزشی این قسمت ها در هم قفل شده و در نتیجه نصب کفپوش ها انجام می شود. روی سطح آن ها دارای آج هایی بوده که مانع از سرخوردن کفپوش بر روی زمین و نیز مانع از ساییدگی کفپوش می شود. در سالن ورزش های رزمی به دلیل انجام مبارزات و برخورد افراد با زمین این کفپوش به عنوان ضربه گیر برای ورزشکاران بوده و در سالن های ایروبیک نیز به عنوان ضربه گیر و محافظ برای افراد و نیز زیر اندازی برای آنان محسوب می شود. کفپوش های تاتامی در رنگ و طرح متنوع و ابعاد و ضخامت مختلف تولید و عرضه می شوند. این کفپوش ها ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند.

ویژگی فنی کفپوش ورزشی تاتامی:

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30،45

رنگبندی: متنوع

کفپوش باشگاه بدنسازی

کفپوش ورزشی لاستیکی:

این نوع کفپوش، کفپوشی کاملا محکم و مقاوم در برابر ضربه و وزن بالا بوده به همین دلیل مناسب جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی می باشد تا در اثر وزن بالای وزنه ها و دستگاه های بدنسازی آسیبی نبیند. کفپوش ورزشی لاستیکی دارای وزن بالایی بوده به همین دلیل با در کنار هم قرار گرفتن در جای خود ثابت می ماند. این کفپوش ها دارای رنگ متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف می باشد. کف باشگاه بدنسازی از این نوع کفپوش پوشانده شده و دستگاه های بدنسازی بر روی آن قرار می گیرند.

ویژگی فنی کفپوش ورزشی لاستیکی:

ابعاد: 50*50 و 100*100

ضخامت: 20،22،25

رنگبندی: مشکی، یشمی، اخرایی

 

برای اطلاع از قیمت کفپوش ورزشی و یا خرید کفپوش ورزشی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *