کارخانه تاتامی

کارخانه تاتامی

کارخانه تاتامی

کارخانه تاتامی بهین فوم تولید کننده انواع تاتامی با کیفیت بالا، در ابعاد و ضخامت های گوناگون می باشد. این تاتامی ها برای مصارف گوناگون از جمله استفاده در اتاق کودک، مهد کودک، پارک، سالن ورزشی و … مناسب می باشند.

تولید تاتامی در کارخانه تاتامی بهین فوم

مواد اولیه مرغوب در کارخانه تاتامی بهین فوم با استفاده از دستگاه های مجهز، توسط نیروی کاری متخصص و با تجربه با خلق فرمول  های خاص برای تولید فوم هایی با برترین کیفیت به انواع تاتامی در رنگ های مختلف تبدیل می شود.

تاتامی های تولید شده علاوه بر تأمین نیاز های داخلی برای استفاده در زمینه های ورزشی، کودک و … به سایر کشور ها نیز صادر می شود.

 

ویژگی های تاتامی های تولید شده در کارخانه تولید تاتامی

  • سبک، انعطاف پذیر و قابل حمل: تاتامی ها به دلیل اینکه از جنس فوم می باشند کاملا سبک بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. همچنین دارای خاصیت ارتجاعی به منظور ایمنی هر چه بیشتر هستند.
  • ضد آب و قابل شستشو: تاتامی ها کاملا ضد آب می باشند و به راحتی می توان آن ها را شست. اما برای تمیز نمودن آن ها یک پارچه یا طی نخی کافی می باشد.
  • خاصیت پازلی و نصب راحت: این ویژگی باعث می شود تا بتوان تاتامی ها را به راحتی در کنار هم قرار داد و در هم چفت نمود.
  • رنگبندی متنوع: تنوع رنگی باعث رضایت افراد با سلیقه های مختلف می شود.
  • ابعاد و ضخامت گوناگون: این ویژگی نیاز های متفاوت را تأمین می نماید.
  • دو رو آج: آج ها مانع سر خوردن تاتامی شده و دو رو آج بودن آن باعث می شود تا در صورت خراب شدن یک سمت بتوان از طرف دیگر آن استفاده نمود.

ویژگی های فنی تاتامی:

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30 و 45 میلی متر

 

برای ارتباط با کارخانه تاتامی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868