کفپوش زمین بازی

فیمت تاتامیکفپوش زمین بازی بهین فوم کفپوشی با کیفیت بالا جهت پوشش کف زمین های بازی می باشد. این کفپوش در دو نوع مختلف کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی بوده که برای زمین های بازی سر باز و سر پوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش زمین بازی بسته به نوع محل مورد استفاده دارای ویژگی هایی متناسب با آن مکان می باشد.

انواع کفپوش زمین بازی :

کفپوش زمین بازی از نوع تاتامی از جنس فوم eva بوده و کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشد. اطراف این کفپوش ها به صورت پازلی بوده که در هنگام نصب در سالن ورزشی این قسمت ها در هم قفل شده و در نتیجه نصب کفپوش ها انجام می شود. روی سطح آن ها دارای آج هایی بوده که مانع از سرخوردن کفپوش بر روی زمین و نیز مانع از ساییدگی کفپوش می شود. در زمین های بازی سر پوشیده مانند زمین بازی کودکان استفاده از یک کفپوش ایمن و استاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا محیطی امن برای کودکان فراهم باشد و صدمات ناشی از برخورد کودکان با زمین به حداقل برسد. کفپوش های تاتامی در رنگ و طرح متنوع و ابعاد و ضخامت مختلف تولید و عرضه می شوند. این کفپوش ها ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند.

 این کفپوش در ابعاد مختلف، ضخامت های گوناگون و رنگبندی متنوع تولید می شود.

کفپوش پارکی

کفپوش زمین بازی از نوع لاستیکی ، کفپوشی کاملا محکم و مقاوم در برابر باران، برف، باد، آفتاب و ضربه بوده به همین دلیل مناسب جهت استفاده در زمین های بازی سر باز می باشد تا در اثر بازش برف و باران و تابش آفتاب آسیبی نبیند. این کفپوش ها دارای ابعاد و ضخامت مختلف و رنگبندی متنوع می باشند.

 

برای خرید کفپوش زمین بازی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868