کفپوش سالن ورزشی

کفپوش سالن ورزشیکفپوش سالن ورزشی محصولی از بهین فوم جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. این کفپوش، کفپوشی نرم و ایمن تولید شده از فوم های  بهداشتی eva بوده و دارای گواهینامه بهداشت و استاندارد و نیز تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد. بهین فوم با در نظر گرفتن نیاز جامعه ورزشی به کفپوشی ایمن، استاندارد، بهداشتی و در عین حال با قیمتی مناسب اقدام به تولید کفپوش سالن ورزشی نموده تا محصولی با کیفیت بالا در اختیار ورزشکاران عزیز قرار گیرد.

چرا کفپوش سالن ورزشی بهین فوم؟

کفپوش سالن ورزشی از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و تمامی استاندارد های لازم در تولید آن در نظر گرفته شده تا آسیبی به ورزشکاران وارد نشود. خرید این محصول به آسانی امکان پذیر بوده و شما می توانید با تماس با شماره های شرکت این محصول را به هر تعداد که می خواهید خریداری نموده و در مکان مورد نظر خود نصب نمایید.

نصب این کفپوش ها نیز به دلیل خاصیت پازلی آن ها بسیار آسان بوده و با در کنار هم قرار گرفتن در هم قفل می شوند. برای جداسازی نیز به دلیل قطعه ای بودن به راحتی از هم جدا می شوند و می توان هر قطعه را به صورت مجزا تمیز نمود. تمیز نمودن این کفپوش ها نیز بسیار آسان بوده و به دلیل ضد آب بودن به راحتی قابل شستشو هستند ولی برای تمیز کردن کفپوش ها یک پارچه مرطوب کافی می باشد.

رنگبندی متنوع و ابعاد مختلف موجود برای کفپوش سالن ورزشی باعث می شود تا نیاز افراد با کاربردها و سلیقه های متفاوت تأمین گردد و بتوانند سالن ورزشی خود را با توجه به نوع مصرف کفپوش نمایند. زیرا سالن ورزش های رزمی و سالن های ایروبیک هر کدام نیاز به ضخامت متفاوتی از کفپوش سالن ورزشی دارند.

این کفپوش ها دو رو آج هستند که این مورد ویژگی های مثبت زیادی دارد که از جمله آن عدم سر خوردن کفپوش بر روی زمین و نیز سر خوردن فرد روی کفپوش می باشد. همچنین وجود این آج ها مانع از ساییدگی کفپوش شده و به دلیل دو رو آج بودن پس از استفاده مداوم از یک طرف، می توان از سمت دیگر کفپوش استفاده نمود. آج های این کفپوش ها نیز دارای طرح های مختلفی می باشد.

حالت ارتجاعی این کفپوش آن را به کفپوش ضربه پذیر تبدیل نموده که باعث افزایش ایمنی آن می شود. در سالن های ورزشی اعم از ورزش های رزمی که احتمال برخورد با زمین در هنگام مبارزه وجود دارد و همچنین سالن های ایروبیک که با پرش و حرکات ورزشی همراه است وجود کفپوشی ایمن الزامی است.

در کل کفپوش سالن ورزشی بهین فوم هر ویژگی که یک کفپوش سالن ورزشی ایمن و استاندار لازم دارد را دارا می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر محصول را سفارش داده و از استفاده از آن لذت ببرید.

ویژگی های کفپوش سالن ورزشی :

  • سبک و قابل حمل
  • خاصیت ارتجاعی و نصب آسان
  • ضد آب و قابل شستشو
  • رنگبندی متنوع
  • ابعاد و ضخامت مختلف
  • دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد

 

 

برای اطلاع از قیمت و یا خرید کفپوش سالن ورزشی بهین فوم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-33935246

021-33931868