کفپوش لاستیکی گرانولی

کفپوش لاستیکی گرانولی

کفپوش لاستیکی گرانولی

کفپوش لاستیکی گرانولی از محصولات پرفروش و پرکاربرد بهین فوم بوده که با تکنولوژی پیشرفته برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش ها امروزه در زندگی روزمره ما کاربرد زیادی دارند و برای پوشش کف زمین به کار می روند. بسته به نوع کاربرد از کفپوش های مختلف با سختی متفاوت و ویژگی های مختلف استفاده می شود. کفپوش لاستیکی گرانولی کفپوشی است که برای فضاهای سر باز و پر رفت و آمد استفاده می شود.

چرا کفپوش لاستیکی گرانولی را برای فضاهای سر باز و پر رفت و آمد پیشنهاد می کنیم؟

این کفپوش به دلیل محکم و مقاوم بودن در اثر فشار و ضربه آسیبی نمی بیند و در برابر عواملی همچون تابش آفتاب، ریزش برف و باران، وزش باد، سرما و گرما و سایر عوامل محیطی کاملا مقاوم بوده و آسیبی نمی بیند. همچنین به دلیل مقاومت بالا بر اثر رفت و آمد زیاد، عبور با کفش و حتی عبور وسایل نقلیه از روی آن ها آسیبی نمی بینند و قابلیت تحمل وزن آن ها را دارند به همین دلیل کفپوش پلاستیکی برای استفاده در پارک، پیاده رو، پارکینگ، حیاط و هر فضای سرباز و پر رفت و آمد دیگری مناسب می باشد.

در باشگاه های بدنسازی وزنه های سنگین و دستگاه هایی همچون تردمیل، دوچرخه و … وجود دارد که وزن بالای این دستگاه ها نیاز به کفپوشی مقاوم دارد .

در کارگاه ها و کارخانه ها نیز به دلیل وجود دستگاه های سنگین از این کفپوش ها استفاده می شود.

 

کفپوش لاستیکی پایه تخم مرغی چیست؟

کفپوش لاستیکی گرانولی پایه تخم مرغی کفپوشی است که زیر آن به صورت تخم مرغی شکل بوده و این ویژگی برای عبور راحت تر آب از زیر آن پس از شستشو و یا آبیاری پارک ها می باشد. به همین دلیل این کفپوش برای استفاده در پارک ها مناسب می باشد. این نوع کفپوش دارای ضخامت 45 میلی متر می باشد.

کفپوش لاستیکی گلدن نیز نوعی کفپوش لاستیکی گرانولی بوده که دارای درخشندگی در زیر نور بوده و برای تزئین مکان های مختلف استفاده می شود. از این کفپوش ها برای زیبایی مهدکودک ها، سالن های جشن و … می توان استفاده نمود.

 

ویژگی های کفپوش لاستیکی گرانولی

  • استحکام و دوام بالا
  • مقاومت بالا در برابر باران، برف و آفتاب
  • مقاومت بالا در برابر ضربه
  • مقاومت در برابر وزن بالا
  • ضد آب و قابل شستشو
  • رنگبندی متنوع
  • ابعاد و ضخامت مختلف

ویژگی های فنی کفپوش لاستیکی

ابعاد:50*50 و 100*100

ضخامت: 20،22،25،45

رنگبندی: مشکی، سبز یشمی، اخرایی

 

برای سفارش کفپوش لاستیکی گرانولی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33935246

021-33931868